Tym razem lato było naprawdę długie i ciepłe, więc byliśmy odrobinę zaskoczeni, gdy musieliśmy zrezygnować z sandałów na rzecz cieplejszego obuwia. Jeśli jesteś jedną z tych, które nie przygotowały się na ten okres przejściowy, przybywamy na ratunek w ostatniej chwili – spójrzmy na ofertę zimowego obuwia, które możesz zdobyć z naszej najnowszej kolekcji!

Jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia, że botki zimowe zostały włączone do świetnego ulicznego stylu i ubioru. Co okazało się możliwe i bardzo stylowe! Nasza propozycja to: czarne rajstopy, sweter oversized, dzianinowe podkolanówki i czerwone botki!

Małe detale w postaci sztucznego futerka są mile widziane w każdej stylizacji! Więc w naszej kolekcji jesień/zima 2018 możesz znaleźć elementy futra na kurtkach zimowych, parkach, skórzanych kurtkach czy butach. Futro sprawi, że strój będzie interesujący i bardziej młodzieżowy. Dlatego W STYLU pozostaje obuwie na grubej podeszwie, z ciepłym futerkiem, ze sznurówkami czy atrakcyjnymi sprzączkami w stylu turystycznym. A kolory? Chcemy je mieć dostępne w każdym kolorze. Od neutralnych po jaskrawoczerwone.

Jeśli chodzi o obuwie zimoweobuwie zimowe, to często wybieramy produkt z przewagą funkcjonalności, nad estetyką. W tym roku już tak być nie musi! Bardzo popularnym hitem wśród trendseterów są sznurowane obuwia. Niezależnie czy to chodzi o solidne obuwie zimowe, czy o bardziej estetyczny model, niezbędne wydadzą się sznurowane detale!

Więc w tym roku szalejemy na punkcie botków! W chłodniejsze dni można je połączyć z mini, grubymi pończochami oraz jasnym płaszczem. Jako uzupełnienie stylizacji polecamy szal w ciekawym zwierzęcym wzorze.

Biorąc pod uwagę fakt, że zimowa aura może nas zaskoczyć, jak co roku, ważnym jest, by dopasować strój do siebie. Oczywiście, nie chcemy byś czuła się zimno podczas niskich temperatur, dlatego sugerujemy wybór obuwia pod względem jakości, trwałości oraz trendu. Więc bez trudu pozostaniesz dłużej na zewnątrz, zachowując bezbłędny wygląd!