Uważamy, że większość z nas nie mogła doczekać się powrotu tego trendu. Nie musimy rozpisywać się o nim zbytnio specjalnie, ponieważ nazwa mówi sama za siebie . Mowa o spodniach z rozszerzonymi nogawkami - dzwony, które kochają wszyscy miłośnicy mody! Jeśli jesteś jedną z tych osób, które nie mogą doczekać się ich powrotu na salony, musisz przyjrzeć się naszym stylizacjom.

Pamiętamy dobrze ten trend rozszerzonych nogawek od kolan w dół. Były uwielbiane przez hippisów w latach 70., a wkrótce potem cały świat mody zgłupiał na ich punkcie. Zważmy na różnicę pomiędzy spodniami z delikatnym rozszerzeniem, które nie przeszkadzają podczas chodzenia, a spodniami typu boot-cut, które swoją szerokością zakrywają także obuwie. Oczywiście są też takie modele ekstrawaganckie, które swoją szerokością znacznie przewyższają długość obuwia.

Jedną z podstawowych cech szerokich nogawek jest to, że świetnie podkreślają kobiecą figurę, ponieważ pasują one do każdego typu kobiecego ciała, czy to z szerokimi czy wąskimi biodrami. Są eleganckie w obu przypadkach, ponieważ podkreślają linie kobiecego piękna i wizualnie nadają im symetrię. Są one idealne także na eleganckie wyjścia.

Jeansy z szerokimi nogawkami można łączyć ze wszystkim, i właśnie z tego powodu uwielbiamy je. Koszule, swetry, sweterki oversize stworzą kombinację, wobec której nikt nie przejdzie obojętnie. Tego typu jeansy nie wymagają zbyt wielu dodatków, ponieważ ich konstrukcja sama w sobie jest bardzo interesująca. Zastosuj niewielkie cięcia na kolanach lub zmień odcień. Jest jedna rzecz, którą koniecznie musisz nosić równolegle do spodni dzwonów jest interesująca torebka.

Chociaż nie możemy doczekać się powrotu tego kultowego dzieła, nie wolno nam zapominać, że nadal istnieją różne trendy, style dla każdego z trendsetera, np. zwierzęce nadruki na jeansach albo jeansy z wysokim stanem, które wraz ze stylem biznesowym wypadają bardzo elegancko.

Nie chcemy Cię poganiać, ale jak tylko spodnie dzwony pojawiły się po raz pierwszy na naszych wirtualnych półkach, stały się bestsellerem. I nie chcemy byś pozostała bez swojej nowej, ulubionej pasy spodni dzwonów – pospiesz się zatem!