Czy wiesz, jak urozmaicić zrelaksowane, letnie dni? Czy wiesz już, jak wyznaczać modne trendy na plaży? Chcesz zostać główną atrakcją zbliżającego się lata? Oczywiście, że tak! Jeśli jednak nie wiesz, jaki strój wybrać tego lata, ten tekst jest dedykowany Tobie. Przynosimy Ci najmodniejsze kostiumy kąpielowe, a wszystko co musisz zrobić, to ubrać swój ulubiony i złapać wiatr w żagle!

Nadchodzą ciepłe dni, zbliża się lato i już myślisz o nowym miejscu, w którym go spędzisz. By Twoje wakacje stały się niezapomniane, potrzebujesz paru letnich ubrań, takich jak kostium kąpielowy, plażowa sukienka czy uśmiech! Teraz wystarczy wybrać kostium dla siebie z oferty, w której znajdziesz bikini, tankini, monokini czy kostiumy kąpielowe plus size. Zacznijmy więc!

Bikini to must-havesezonu. Jest ono podstawą każdego stroju plażowego, a oprócz innych modeli, na pewno masz jeden, bez którego nie możesz się obejść. Można go nosić w różnych kombinacjach dziennych oraz wieczorowych, łącząc go z dzianinową tuniką czy sukienką. Bikini jest najbardziej popularne wśród entuzjastów mody, ponieważ oferuje wiele kombinacji stroju w jednym. Poza tym daje gwarancję przepięknej opalenizny. Dlatego go kochamy!

Monokini powróciło na salony, a każda modnie ubrana dziewczyna na lato, zdążyła wybrać swój modny i interesujący wzór monokini. Patrząc na niego – mniej więcej,gloryfikuje on kobiecą sylwetkę i zmysłowość. Każdy będzie na Ciebie spoglądał – kobiety, mężczyźni, w związku z jednym ubraniem. Kiedy popołudniowy relaks powoli przekształca się w większą imprezę, na Twoje monokini załóż szaloną sukienkę plażową i jesteś gotowa na imprezę do białego rana!

Tankini powstało jako kombinacja kostiumu dwuczęściowego i jednoczęściowego. Góra przypomina letnią koszulkę a dół – figi. Daje złudzenie jednoczęściowego kostiumu kąpielowego. Dlatego jest on idealny dla osób o wrażliwej skórze i kochany przez młodszych jak i starszych. Odkąd tankini pojawiło się jako nierozerwalna część lata, trudno go zdetronizować. Jest praktyczny, ponieważ wystarczy założyć na niego szorty i jesteś gotowa na spacer po mieście!

Wszyscy uważają, że stroje kąpielowe w rozmiarach PLUS SIZE są nudne, ale nasza nowa kolekcja udowadnia, że jest odwrotnie. Żywe kolory, szalone wzory, brokat odwrócą uwagę od niedoskonałości sylwetki i podkreślą kobiece atrybuty. Kciuk w górę dla kostiumów w rozmiarach PLUS SIZE!

Na co więc czekasz... Szybko, wybierz swój nowy kostium kąpielowy!