Tak, nareszcie wiosna! Słońce, kwiaty, mniejsza ilość ubrań... Czy potrzeba nam coś więcej do szczęścia? We wiośnie wszystko wygląda idealnie, oprócz pogody, która czasami może nas zaskoczyć. Rano zakładamy cieplejsze buty, które mamy, a w południe można zaobserwować co odważniejsze jednostki w balerinach. Więc jak udaje się Wam rozwiązać problem ze zmienną pogodą? Hmm... chyba mamy na to dobre rozwiązanie – trampki!

Znaleźliśmy rozwiązanie w modnych butach na koturnie! Są one wystarczająco ciepłe na zimne poranki i wystarczająco przewiewne na słoneczne części dnia. Jako dodatek mogą być zestawione z mnóstwem strojów – od sportowego, przez codzienny, aż do eleganckiego.

To co chcemy podkreślić w naszej najnowszej kolekcji, prócz platform, to projekt. Wiosna przyjdzie do nas z fantastycznymi projektami, które rozpieszczą wygląd nieuniknionymi detalami: metaliczne, pudrowe i perłowe kolory, lampasy, interesujące koronki, cyrkonie, paski... Dzięki tym detalom, w tym momencie, zakochasz się w naszej nowej kolekcji.

Absolutnym hitem tej wiosny będą szerokie, satynowe sznurówki, świetnie pasujące i absolutnie oddające stylowy wygląd każdego modnego stroju. Włączenie takiego obuwia do codziennej stylizacji wprowadzi Twój styl w zupełnie inny wymiar. To co chcielibyśmy podkreślić jako atut nowoczesnych tenisówek, to ich dopasowanie do każdej okazji. Czy to do szkoły, na studia, biznesowo, na spacer, zakupy, czy na inną dowolną aktywność, będziesz w nich wyglądać równie atrakcyjnie!

Białe trampki możemy nosić na tysiące sposobów. Teraz, kiedy brakuje Ci inspiracji wystarczy - białe trampki, jeansy i zwykła, biała bluzka albo top, który zdziała cuda! Uważamy ten wybór jako „must have“ dla wszystkich miłośników mody.

Bądź beztroski, atrakcyjny i modny z nowymi butami na koturnie!- kupaći kostimi