Patrząc wstecz na trendy mody, można zauważyć, że skupiały się one ciągle na ubraniach dla osób szczupłych. W przeciągu kilku ostatnich lat zanotowaliśmy zdecydowany wzrost modeli plus size. Jesteśmy częścią tego trendu, dlatego w naszej ofercie dołączyliśmy produkty PLUS SIZE i chcemy je przedstawić jako oferta specjalna. Czy jesteś gotowa, by zanurzyć się w morzu nowych modnych ubrań?

Jak już zdążyłaś się dowiedzieć, w naszej ofercie znajdują się już ubrania dla puszystych. Chcemy podkreślić, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od bielizny, poprzez t-shirty, spodnie, aż po sukienki oraz stroje kąpielowe. Powszechnie uważa się, że produkty plus size są nudne i nieatrakcyjne, ale nasza nowa kolekcja jest tego zaprzeczeniem.

Jest sezon wydarzeń, festiwalów i innych aktywności, więc na pewno otrzymasz nie jedno zaproszenie na ślub, urodziny czy na wyjątkową okazję. Jeśli chciałabyś zapamiętać te wydarzenia na długo, potrzebujesz do tego wyjątkowo przepięknej sukienki! Chcemy podkreślić te sukienki dla puszystych . Dostępne w niepowtarzalnej stylistyce, które występują z koronkami, cyrkoniami czy falbankami, zachwycą Ciebie i najbardziej wymagających.Należy wspomnieć, że ciemne kolory wizualnie wyszczuplają, ale nie pozwól, by zabrakło innych kolorów w Twojej szafie!

Jesteśmy szczególnie podekscytowani z nadchodzącego lata! Każdego dnia jest ono coraz bliżej. Aby przygotować się na lato, musimy dostać nasz ulubiony strój kąpielowy na czas. Stroje kąpielowe dla puszystych dostępne w naszej kolekcji, bawią się wzorami, kształtami i całkiem zręcznie ukrywają niedoskonałości, by uwydatnić przepych i kobiece elementy. Niezależnie od tego czy jesteś typem, który lubi bikini, tankini czy monokini, każdy znajdzie odpowiedni strój kąpielowy dla siebie. Będzie on towarzyszył Ci od pierwszej porannej kawy nad morzem, przez cały dzień opalając się na plaży, aż do wieczornych rozrywek, kiedy założysz na niego swoją lekką plażową sukienkę. Oznacza to, że wraz z nowym strojem kąpielowym rozpoczniesz naprawdę relaksujące wakacje!

Czy sprawdziłaś już naszą najnowszą kolekcję PLUS SIZE? Pospiesz się, dopóki Twoje rozmiary są jeszcze dostępne na magazynie!