Oooo, latooficjalnie przybyło! W tym roku postanowiliśmy podzielić się tym, co musiszmieć w torbie plażowej. Po pierwsze, torebka plażowa powinna być w modnym kolorze. Następnie musisz mieć ręcznik, krem do opalania, okulary przeciwsłoneczne, dobrą książkę i oczywiście nowy strój kąpielowy! !

Teraz, kiedy przechodzimy na stroje kąpielowe, ważne jest, by wybrać ten, który będzie Ci towarzyszył przez całe długie, ciepłe lato! W tym roku duży nacisk położony jest na detale – marszczenia, brokat, paski czy niezbędne kwiaty. Kwiaty na strojach kąpielowych w tym roku pojawiają się jako wzór, a nawet jako aplikacja. Powiedz nam, co lubisz? My chcielibyśmy mieć je wszystkie!

Możemy zacząć od bikini, które jest nieodzowną częścią każdej torby plażowej. To Twój najwierniejszy kompan na plażing od rana do wieczora. Biki jest idealne dla każdej figury, bo podkreśla jej atuty. Co jest również fajne, jeśli wybierzesz bikini? Cóż, dostaniesz najlepszą opaleniznę jaką kiedykolwiek chciałaś mieć. Tak więc, jeśli połączysz słońce, morze i nowe bikini, pozostaniesz zauważona przez każdą osobę na plaży!

Poza bikini wybierz także monokini. Projektanci zaryzykowali w tym roku, podczas gdy my debatowaliśmy o najnowszych trendach wśród kostiumów monokini. Dlatego w nowej kolekcji strojów kąpielowych można znaleźć projekty, które nie pozostawią nikogo obojętnym.Sznurowania to najistotniejszy i najpopularniejszy detal wśród monokini, który sprawi, że będą jeszcze bardziej spektakularne. Znajdziesz je także dostępne w różnych wzorach oraz detalach. W monokini świetne jest to, że możesz dodać szorty i już jesteś gotowa popijać koktajle w barze na plaży lub spacerować po mieście. A kiedy impreza trwa w najlepsze do późnej nocy, załóż letnią sukienkę na monokini, a parkiet będzie Twój!

Nowa kolekcja kryje w sobie również coś dla osób o wrażliwszej skórze, tych którzy niekoniecznie przepadają za ekspozycją na słońce lub tych, którzy chcą ukryć swoje drobne mankamenty – przedstawiamy wam tankini! Dwuczęściowy kostium kąpielowy, który wygląda jak jednoczęściowy. Jego unikalny desajn podkreśli figurę przy maksymalnym komforcie. Górna część wygląda jak top, więc można go połączyć w bardziej luźnych kombinacjach, jak i tych wieczornych.

Teraz, kiedy wszystko już wieszi nauczyłaś się co musisz mieć w torebce plażowej, uśmiechnij się i podbij lato!