Jeśli nas pytasz, to skóra zawsze była (i pozostanie) w modzie! Tak jak skórzane kurtki, które od wielu lat są niezastąpioną częścią garderoby każdego trendsetera. A czy widziałaś już skórzane legginsy? Niezależnie czy potrzebujesz ich na wyjątkowe wydarzenie czy na wieczorne spotkanie na mieście. Wszystko zależy od Ciebie!

To było długo zanim obcisłe spodnie były noszone tylko przez bardzo szczupłe dziewczyny. Dzisiaj nosimy je wszystkie, bez wyjątków – niskie czy wysokie, szczupłe czy pulchne, z krągłościami czy bez. Legginsy skórzane były przez kilka wiosennych sezonów modnym hitem na całym świecie. Zupełnie jak Twoje ulubione jeansy, zawsze masz dodatkową parę w swojej garderobie. Niech tak samo stanie się ze skórzanymi legginsami. Dlaczego? Powiedzmy, że oprócz tego, że są wygodne i praktyczne, można je połączyć z wieloma różnymi strojami.

Na szczęście dzisiejsza moda dopuszcza wszystko, co było kiedyś niezgodne, dając szerokie spektrum możliwości zestawień, stylizacji i improwizacji. Zabawy modą. Dla nas jest to fantastyczny trend. Prócz tego, że świetnie się prezentują z każdym obuwiem, z sukienkami, tunikami, masz pewność, że nie popełnisz żadnego faux pax, są uniwersalne. Jeśli chodzi o styl casualowy, to są zawsze lubiane i akceptowane, a wieczorem w zestawieniu z wysokimi obcasami, nie pozostawisz nikogo obojętnym! Dla tych bardziej odważnych: skórzane legginsy + trampki + bluzka/bluza oversize i...właśnie otrzymałaś super stylizację na ten dzień. Zgadzasz się z nami?

Mamy nadzieję, że zaczerpnęłaś odrobinę inspiracji dzięki naszemu artykułowi. Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, koniecznie wybierz swój ulubiony model skórzanych legginsów, np Shirlena bądź Zelina. Jeśli jednak nie przekonaliśmy Cię wystarczająco – odwiedź naszą stronę internetową i znajdź własną inspirację w zaciszu swojego domu. Czy może być jeszcze lepiej?