Wraz z nadejściem nowego tygodnia przedstawiamy Wam najnowsze artykuły na naszych wirtualnych półkach sklepowych.Nadszedł ten czas, by przyjrzeć się naszej najnowszej kolekcji obuwia, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!Każdy znajdzie coś dla siebie.Każda indywidualna stylizacja będzie opowiadać swoją historię mody – wraz z trendy obuwiem i trendy dodatkami.

Pokochasz je bądź znienawidzisz, ale w jednym musisz przyznać rację, że tegoroczne klapki zdominowały scenę mody!Weszły doświata mody dzięki strojom casualowym. Znaleźliśmy również ich wariacje nt. wieczornych strojów.Obuwie to ta część zestawu, do którego nawet banalne elementy garderoby będą pasować.

Zawsze wyjątkowe i efektowne – trampki!W tym roku z łatwością znajdziesz tenisówki we wszystkich modnych stylizacjach: w strojach biznesowych, codziennych, luźnych zestawach czy nawet w eleganckich kombinacjach.Szczególnie upodobaliśmy sobie: top + krótkie spodenki + trampki. Jednak Blogerzy modowi uważają, że największym hitem tegorocznych kombinacji są: sukienki + trampki!Zastanawiamy się więc, czy wybrałaś już swoją idealną kombinację?

Oki, Oki. Wiemy, że masz wystarczająco dużo sandałów w szafie, ale dla dodatkowego,nowego modelu zawsze znajdziesz miejsce!To jest ten właściwy czas, by zdobyć jeszcze jedną parę. Prócz sukienek, sandały są produktem, któryznika z naszych półek w ekspresowym tempie, więc ważnym jest, by znaleźć swój numer i nie opuszczać go aż do końca. Stylowe projekty, detale i wysokie podbicie obcasa lub platformy – wszystkie podkreślają i wydobywają kobiecość pod każdym względem.I nie zapominaj, że musisz mieć jedną parę na szalone, letnie, babskie wieczory! Pozwól im być modnym, ale i wygodnym, by móc przetańczyć całą noc!

Po szalonych imprezach, pożądany będzie spacer po mieście. Luźna sukienka i espadryle, to nasz najlepszy wybór!Lekko i wygodnie, z dodatkami albo i bez, nie ma znaczenia, ponieważ idealnie pasują do wszystkiego.A lato samo w sobie pozwala Ci być odważną w dobieraniu wzorów, kolorów, materiałów czy detali. Mamy kilka ulubieńców, zobacz, kim są!

Obuwie letnie to miłość od pierwszego wejrzenia – spróbuj im się oprzeć!