Produkt, który powrócił z lat 90-tych ubiegłego wieku, trafiając ponownie do naszych szaf, nie ustępując nikomu z podium oraz stając się na dzień dzisiejszy elementem niezbędnym, to body. Był on początkowo traktowany jako zwykły element ubioru, bardziej jako dodatek do bielizny. Jednak to się zmieniło i aktualnie body ma nową, poważną rolę w wielu modnych stylizacjach.

Body jest praktyczne oraz niedrogie. Sprawi, że kombinacje casualowe będą wygodne, wieczorne stylizacje ciekawe, a w niektórych sytuacjach może łatwo przyćmić sukienki na specjalne okazje. A to wszystko przy niewielkim wysiłku. Świetnie prezentuje się wraz ze spódnicami o wysokim stanie, ze spodniami z materiału, a szczególnie wraz z legginsami oraz jeansami.

Wydaje się całkiem jasne, które elementy garderoby będą trendy w roku 2019, ale to nie wszystkie wymienione produkty. Naszą kobiecość łatwo zauważyć dzięki modnym bluzkom oraz Body koszulom. Oczywiście, ta klasyczna biel, którą modyfikujemy marszczeniami, zdobieniami czy drobnymi detalami. Bluzeczki koronkowe, które są z transparentnych materiałów, są jednocześnie słodkie i uwodzicielskie. Przykłady wzorów, które rządziły w zeszłym sezonie, i nie chcą wyjść z naszej garderoby po dziś dzień, to te w paski, kwiaty i zwierzęce nadruki. Jeśli nie masz już żadnych próbek w swojej szafie – koniecznie uzupełnij je w brakujące produkty.

Wraz z białymi elementami, każda szafa powinna być wyposażona w kilka czarnych egzemplarzy. Nie z powodu, że są one najłatwiejsze do zestawienia, ale ze względu na ich atrakcyjny wygląd. W przypadku wieczorowych stylizacji proponujemy jeansy z wysokim stanem, czarny top, buty na wysokim obcasie i super popularny płaszcz polarowy. By otrzymać stylizację sportową, po prostu zastąp buty na wysokich obcasach trampkami. Nie zapominaj o body, które głównie używaliśmy jako bieliznę, ale może z łatwością stać się częścią stroju casualowego – w połączeniu z marynarką uzyskując upragniony efekt WOW!

Od czasu naszej pierwszej styczności z body, aż do tej pory stał się on naszym wyborem numer jeden. Tak więc na wirtualnych półkach naszego sklepu internetowego, to są nasze pożądane elementy garderoby na nadchodzący, nowy rok. Czy wybrałaś już swój ulubiony?