Zaczęło się poszukiwanie ostatnich promieni słońca, jesień jest już tuż za rogiem...I powoli sięgamy po stroje, które zawierają więcej niż jedna warstwa. Właśnie dlatego wybraliśmy najnowszą kolekcję damskich kurtek uważnie, by każda mogła znaleźć kurtkę, którą będzie uwielbiać przez resztę roku, w akompaniamencie zimniejszych dni.

Mówiąc jednoznacznie – królową jesiennych strojów była i ciągle jest kurtka skórzana. Nawet wtedy, gdy letnie wieczory wydają się chłodniejsze, można sięgnąć po kurtkę skórzaną. Ich wygoda polega na tym, że mogą pozostać w damskiej torebce i mogą zostać połączone z niemal każdym dowolnym strojem. Poza tym są jednym z tych ponad czasowych elementów, które każdy miłośnik mody ma i potrzebuje w szafie, by móc go ubrać przez cały rok.

A dla tych, którzy nie tolerują zimy (i jesteśmy pewni, że jest nas coraz więcej!) damskie kurtki zimowe są tym, co sprawia, że jesteśmy szczególnie szczęśliwy oraz spokojni, wiedząc, że zimniejsze dni są coraz bliżej.

To proste – kurtki zimowe muszą być ciepłe, modne i atrakcyjne. W tym sezonie będą rządzić kolory ziemi, takie jak: brąz, khaki, zieleń, ale takie kolory jak pastelowy róż czy biel nie pozostaną w tyle. Nie zapominajmy o ulubionym kolorze, kiedy chodzi o kurtkę zimową – czerni. W rzeczywistości nie ma znaczenia, który kolor wybierzesz, ważne, by detale w niej zawarte i szczegóły mogły odróżnić się pośród tłumu.

Te kurtki zimowe typu parka będą opierały się na prostym dizajnie z dołączonym sztucznym futerkiem. Krutka parka podkreśla talię i sprawia, że Twój strój będzie idealny, nawet w poranki, kiedy nie masz zbytnio wiele inspiracji do wyboru strojów. Parka będzie dominować w świecie mody w nadchodzących miesiącach, więc ważne jest, by mogła być dopasowana do stylu biznesowego, tak samo jak do casualowych, codziennych kombinacji.

Powtórzmy więc – kluczowym elementem nadchodzącego sezonu są kurtki! Wybierz tą, która będzie wiernie podążała za Tobą każdego dnia.