Temperatury zaczynają być coraz wyższe i zdążyłyśmy już wskoczyć już w letnie sukienki. Falbany, zwory kwiatowe, szalone projekty i inne różne detale są tym, co możemy znaleźć na letnich sukienkach. Możliwe jest połączenie z trampkami, balerinami, espadrylami...ale najbardziej lubimy łączyć je wraz z sandałami! sandalami !

Na poranną kawę i spacery po mieście – wybierz klapki! Must-have tego sezonu, pasujące do każdego ulicznego stylu. Zwłaszcza, kiedy wybierzesz wyjątkowy projekt z kwiatowymi detalami. Wybraliśmy kilka naszych ulubionych elementów i po prostu nie możemy się od nich oderwać. Niezależnie od tego czy połączymy je z dżinsami, sukienkami czy kombinezonami, pozostaniemy ciągle modni. Oprócz wyglądu, oceniliśmy je na 5+ odnośnie wygody!

Paski ponownie NA czasie, dzięki czemu można je znaleźć wśród kolekcji sandałów! Szczególny nacisk kładziemy na rzymianki, które również doskonale wyglądają w strojach dziennych oraz wieczorowych! W połączeniu z casualowymi bluzkami, spodenkami czy torebką strój zostaje przeniesiony w zupełnie inny wymiar mody!

W momencie, kiedy Twój strój ma grać pierwsze skrzypce, sugerujemy wybrać sukienkę i wspaniałe sandały na platformie. Wyobraź sobie mnóstwo możliwych kombinacji, w których figlarne sukienki idealnie pasują do wygodnych stylowych i modnych sandałów na koturnie. Odważne czerwone czy klasyczne czarne? Może w kolorze neutralnym bądź pastelowym? Bez względu na wybrany kolor swoich ulubionych sandałów, najważniejsze jest to, by Twoje lato było niezapomniane, więc pamiętaj o szczegółach... Nawet najdrobniejsze czynią różnicę.

Doskonale już wiesz, że biała sukienka oznacza lato. Mamy wiele powodów, by połączyć ją wraz z sandałami w szalonych kolorach, kształtach czy z charakterystycznymi detalami! Hej, pamiętaj też o swojej torebce, dzięki której rozpoczniesz letnią przygodę.