Po długich zimowych miesiącach i kilku warstwach ubrań, nareszcie doczekaliśmy się ciepłych dni. Kiedy jest ciepło… To co? – Musimy usunąć wszelkie zbędne warstwy ubrań i założyć nowe. Zanim przedstawimy Ci najbardziej pożądane sukienki i kombinezony w tym sezonie, dajemy Ci małą wskazówkę. Najpierw przygotuj szafę na sezon wiosna/lato, by mogły bez problemu zmieścić się nowe, modne elementy tego lata.

Deser pojawia się na samym końcu, ale nie możemy doczekać się, aby przedstawić Ci letnie sukienki z naszej najnowszej kolekcji już teraz! Kwiaty górą, jeśli chodzi o wszelkie motywy na sukienkach.

Widzimy to tak… Na spokojne poranki w mieście wybieramy krótkie sukienki w energetycznych kolorach. Oczywiście, nie musimy dodatkowo podkreślać wzoru kwiatowego. Do tego rodzaju młodzieżowych, zabawnych strojów będziesz potrzebować sandały i…uśmiech.

Musisz się zastanawiać co założyć każdego poranka do pracy…Proponujemy również sukienki ze wzorem kwiatowym! Sukienki średniej długości z marynarką lub chustą mogą wyglądać bardzo profesjonalnie, a niektóre sukienki można nosić jako tunikę. Właściwie to nie ma znaczenia, jak je ubieramy, ale wzór kwiatowy to nie opcja – to konieczność!

Na długie spacery po plaży, wieczorne wyjścia lub uroczystości – wybierz długie, powiewne i kobiece sukienki. Większość z tych sukienek dostępna jest w delikatnych kolorach i są niezwykle romantyczne, ale są też dostępne w ciemniejszych kolorach, które przyciągną uwagę w każdej sytuacji.

Sukienka koronkowa? Ależ oczywiście! Letnia sukienka nie może nie posiadać koronki. Większość dostępnych kolorów to biały, różowy i czerwony. Trudno mówić o długości, ponieważ kochamy je wszystkie… Dlatego Ci, którzy pozostają niezdecydowani, mogą znaleźć coś wśród sukienek asymetrycznych.

Sezon festiwalowyrozpoczął się, a nic mniej kobiecego na tę okazję, od kombinezonu nie znajdziecie. Kombinezony sprawiają, że Twój strój będzie idealny na co dzień, za każdym razem i na każde wydarzenie! Dlatego mówimy, że kombinezon to MUST-HAVE tego sezonu – łączy w sobie dwa największe trendy w modzie: otwarte ramiona i wzór kwiatowy!

Jesteś przygotowana na nową, modową przygodę?