Jeśli chodzi o trendy w modzie, to w tym roku ustalono kilka nowych. W chłodniejszej części roku oferujemy ciepłe sweterki i super popularne sukienki dzianinowe. Szczególną uwagę poświęcono na zestawy sweterków dzianinowych wraz z dresami czy spódnicą. A następnie są bluzy. Idealne do stylizacji biznesowych, luźnych, na kawę z przyjaciółmi, jakkolwiek to nazwiesz...

Klasyczna bluza – czy nie taka klasyczna? Bluzy z nowej kolekcji zawierają więcej detali, takich jak kokardki, falbanki czy koronki. Bluzy to ponadczasowy element garderoby, który możesz nosić przez cały rok! W chłodniejsze miesiące możesz połączyć je ze spodniami o mokrym wyglądzie i z wełnianym kardiganem. Do casualowych zestawień wybierz jeansy i kurtkę parka. Stwórz swój biznesowy i elegancki styl dzięki spódnicy ołówkowej lub spodniom z wysokim stanem. Jest pełno możliwości... Świetnie, prawda?

Koronkowa lub przezroczysta bluza - ponieważ istnieje kilka elementów, które można ze sobą łączyć non-stop, a jednocześnie wyglądają stylowo, elegancko i uwodzicielsko. Niektóre z nich aż zapierają dech w piersiach. Dla nas to niezliczone modne kombinacje.

Bluzy z nadrukiem -w zeszłym roku mogliśmy podziwiać sample, a w tym roku oficjalnie podbijają one scenę mody. Więc natychmiast chwyć za wzorzystą bluzę i wprowadź wiosnę do swojej garderoby, zanim pojawi się ona w kalendarzu. Paski, wzory w kratkę nigdy nie wychodzą z mody, więc upewnij się, że masz przynajmniej jeden taki element garderoby.

Czarny kolor jest cool i wszyscy go uwielbiamy. Posiadanie czarnego dowolnego produktu w garderobie jest traktowane w świecie mody jako MUST HAVE. Ten stylowy kolor zasłużył sobie, by pozostać ulubionym, a w połączeniu z trendy bluzami, każdy z nas będzie wyglądać jak królowa.

Odważ się spróbować czegoś nowego w tym roku. Wprowadź delikatną elegancję do swojej szafy. Niech ten rok będzie pełen dobrych wibracji i niech Twój styl podąża za nimi. Jeśli nie przekonaliśmy Cię wystarczająco, spójrz na naszą najnowszą kolekcję, ponieważ nasze wirtualnie półki są pełne nowych bluz. Szczęśliwych zakupów!